آخرین خبرها
صفحه اصلی » معرفی گروه وکلای جوادی نژاد و فعالیت ها در اصفهان » پاسخ به سوالات رایج افراد و مراجعین

پاسخ به سوالات رایج افراد و مراجعین

۱- گروه وکلای جوادی نژاد در چه زمینه های تخصصی فعالیت دارد؟ در تمام زمینه های حقوقی به غیر از مهاجرت فعالیت داریم .ولی تخصص ما در زیمنه پرونده های ملکی , کیفری و جنایی , خانواده و جرائم اینترنتی است .

۲- هزینه وکالت و حق الوکاله در پرونده های حقوقی و کیفری در دادگاههای اصفهان چقدر می باشد؟ نیاز به بررسی پرونده دارد تا متناسب با زمان و میزان کار پرونده اعلام شودو

۳- هزینه مشاوره حقوقی چقدر می باشد ؟ طبق تعرفه اعلامی از سوی کانون وکلای دادگستری اصفهان

۴- ایا اگر توان مالی کافی جهت گرفتن وکیل نداشته باشم می توانم برای نوشتن لوایح و خواندن پرونده با پرداخت هزینه کمتر به شما مراجعه نمایم ؟ بله در پرونده های با اهمیت کمتر یا توان مالی پایین با هزینه منطقی فقط لایحه و متن دفاعی را اماده می نماییم .

۵- ایا برای بنده لایحه اعتراضی و تجدیدنظرخواهی به صورت تخصصی می نویسید ؟ بله

۶- ساعات فعالیت دفتر وکالت چگونه است ؟ عصر روزهای زوج ( شنبه -دوشنبه – چهارشنبه)  با نوبت قبلی

۷-زمان رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی اصفهان چقدر است ؟ بستگی به اینکه پرونده باید چه مراحلی را طی نماید اعم از دادسرا – دادگاه بدوی – دادگاه تجدیدنظر استان    این زمان متفاوت است .

۸- توصیه شما به موکلین دفتر وکالت جوادی نژاد چیست ؟  با انتخاب وکیل متخصص و اشنا به موضوع پرونده از حقوق خود حرفه ای دفاع کنید

۹-آیا شما به غیر از وکالت در اصفهان و مشاوره حقوقی در اصفهان فعالیت دیگری هم دارید ؟ بله گروه وکلا جوادی نژاد در راستای ارتقای دانش حقوقی عموم افراد جامعه به صورت مرتب اقدام به برگزاری کارگاههای آموزشی رایگان با موضوعات کاربردی حقوقی مینماید .

 

 

امتیاز کاربران : ۰٫۸۵ ( ۱ امتیازات)

درباره‌ admin

وکیل پایه یک در اصفهان مشاوره و وکالت

این مطلب را نیز بخوانید

وکیل تمکین در اصفهان – و نمونه رای دادگاه

Rate this post نمکین چیست ؟ ر حقوق ایران به دو نوع تقسیم می شود …

09133039363